Proje Tasarım

Günümüzde Özgün Tasarımların Azaldığı Noktada Biz Tasarıma Özel Çözümler Üretmeye Çalışıyoruz. "Eli Kalem Tutan Peyzaj Mimarlığı" Anlayışı İle Amaca Hizmet Eden Her Detayı Çalışıyoruz. Tasarımda; Özgün ve Kültürümüze Uygun Ürünler Çıkarmak Bizim En Büyük Amacımız.

Detaylı Bilgi

Yapısal & Bitkisel Uygulamalar

Her Aşamada Elimizi Toprağa Değdirmek En Önemli Nokta. Bitki Seçiminden Arazi Plastiğinin Düzenlenmesine; Taş İşlerinden, Sulama Sistemi Gibi Mekanik İşlere; İç Mekan Bitkilendirmesinden, Aydınlatma Tasarımına; Dikey Bahçelerden, Heykel ve Su Öğeleri Gibi Sanatsal Kurguların Teminini

Detaylı Bilgi

Danışmanlık

Peyzaj Sektöründe Ana Kalemler; Tasarım, Planlama, Proje Hizmetleri, Uygulama Hizmeti, Bakım Hizmeti İşleri İken Günümüzde Bu İşleri Kendi Bünyesinde Çözen Organizasyonlar Kalite Hedeflerinde Denetime Önem Vermektedir. Tasarım, Uygulama ve Bakım Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

Şirket Kurucusu / Peyzaj Mimarı

FİLİZ UYAR

Çalışkan Peyzaj Planlama (Türkiye) ve UP Landscape&Construction (Irak) Şirketlerinin kurucusudur ve yöneticisidir.

İdari&Finansal İşler Sorumlusu

SAKİNE TELLİ

Yüksek enerjisi, isteklendirme ruhu, sorumluluk bilinci, esprili yaklaşımları ile ekibimizin neşe kaynağıdır.

Peyzaj Yüksek Mimarı

SEMİH DEDE

Titiz, özverili, araştırmacı, meraklı, kendi içinde düzenli ve çözüm odaklı bir insan olup, ekip tarafından “şirketin gurmesi” vasfına layık görülmüştür. Bisiklet tutkunudur.

Avukat - Hukuk Müşaviri

İPEK ÇALIŞKAN OĞUZ

1990 Yılında Mersin’de doğdu. Özel Çağ Kolejinden 2007 yılında, mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi, Hukuk Fakültesine girdi. 2014 ‘te Mezun oldu. 2014’ te Cambridge Law Studio, uluslararası hukuki İngilizce eğitimi aldı.

İnşaat Mühendisi

MEHMET ALİCAN GÜLAY

1988 yılında Mersin’de doğdu. 2006 yılında İçel Anadolu Lisesinden, 2011 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2017 yılından günümüze kadar, çeşitli uluslararası inşaat projelerinde Teknik Ofis birimi içerisinde Planlama, Maliyet & Bütçe Kontrol faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnşaat Mühendisi

MUSTAFA ÇALIŞKAN

1997 yılı Mersin doğumlu, Tarsus Amerikan Koleji mezunu Bahçeşehir Üniversitesi İng.İnş.Müh. Bölümünden mezun olup Roma Business School Proje Yönetimi bölümünde yüksek lisansı devam etmektedir.

'